Прохання долучитися до обговорення ОП "Логістика" другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх бажаючих з метою покращення якості підготовки здобувачів. Рекомендації та побажання до проєкту ОП можна надсилати на електронну пошту l.kovalska@lntu.edu.ua

План дистанційного візиту експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитаційної експертизи освітніх програм за першим рівнем вищої освіти (бакалавр) «Товарознавство та торговельне підприємництво», «Економіка підприємства» спец. 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Луцького національного технічного університету (Акредитаційні справи: No662/АС-21; No663/АС-21)

ПРОГРАМА роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи у Луцькому національному технічному університеті» у період 19-21 січня 2022 р. за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Логістика» (ID у ЄДЕБО 40363) за другим рівнем вищої освіти (справа №2089/ АС- 21) (експертна група призначена Наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 20 грудня 2021 року № 2186-Е )

ОГОЛОШЕННЯ!  Відкрита зустріч експертної групи з усіма бажаючими (20.01.2022р.)

МПП «Інвестбуд»

ФОП Приймак Олексій Павлович

ПрАТ «Волинська фондова компанія»

ТзОВ «РІВОЛ-ТРАНС»

ТзОВ «ТАВОЯР»

ТзОВ «Проектний інститут «Укрмашпроект»

ТзОВ «Шанс-2017»

ТОВ «Кей Ті Косметикс»

Львівський університет бізнесу та права

Департамент економіки та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації

ДП «УКРСПИРТ»

КП «Луцькводоканал»

Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»

ПП «Фірма «Модуль»

Волинський обласний центр зайнятості

ПрАТ «Едельвіка»

ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536»

ТОВ «Імперія жирів»

ТОВ «ВІЛІЯ-ТРЕЙД»

ТОВ «Волинь – Зерно – Продукт»

Луцька Міська рада

Волинська Обласна рада

Держадміністрація

Боратинська сільська рада

Управління Держпраці у Волинській  обл.

Луцька районна рада

Шацька селищна рада

Смідинська сільська рада

Зимнівська об'єднана територіальна громада в особі Католика В.А.

Люблинецька селищна обєднана громада

Олицька селищна рада

Турійська селищна територіальна громада

Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Славутська міська рада

Міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Еколого-натуралістичний центр Волинської обласної ради

Національний центр Мала академія наук України

Управління державної служби з надзвичайних ситуацій

Меморандум про співпрацю

ЦНАП м. Луцьк

Територіальний центр соціального обслуговування

Володимир-Волинська міська рада

КОВАЛЬЧУК Н.В.

КОВАЛЬЧУК Н.В. Університет Браганса, Португалія, 18-22 жовтня 2021 р.

Університет Браганса, Португалія, 18-22 жовтня 2021 р.

Політехнічний інститут м. Браганса,  Програма ERASMUS+  Staff Mobility, Португалія

Політехнічний інститут м. Браганса,  Програма ERASMUS+  Staff Mobility, Португалія (02 – 13  жовтня 2017 р.)

Pamukkale University ERASMUS+  Teaching Mobility, Туреччина

Pamukkale University ERASMUS+  Teaching Mobility, Туреччина (07 – 11 травня 2018 р.)

Познанська Політехніка (Польща), 26.02.–02.03.2018 р. програми ERASMUS- 2017/2018 рр. Сертифікат.

4

Програма лідерського потенціалу університетів України, яка реалізувалася Інститутом Вищої освіти НАПН України у партнерстві з Британської радою в Україні (квітень 2018 р.-березень 2019 р.)

5

Pamukkale University ERASMUS+  Teaching Mobility, Туреччина (01-05 квітня 2019 р.)

6

«Відкритий університет. процеси інклюзії в університетському середовищі» (співпраця Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та American Councils for International Education у межах проекту «Прогресивне управління університетом») (12-16 листопада 2018 р.)

ковальчук н.в.

5

1

КОВАЛЬСЬКА Л.Л.

ВАХОВИЧ І.М.,

UTH University, з 14.01.2022 по 18.01.2022

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Свідоцтво: No 67/18 від 11.06.2018 р.

Ковальська Л.

4