Перейти до основного вмісту

Вибір професії – це життєвий вибір, за яким стоїть
добробут і впевненість у завтрашньому дні.

 

рп

Облік і оподаткування –  унікальна спеціальність, яка пов’язана зі створенням та управлінням інформацією про усі, без винятку, процеси в діяльності сучасного підприємства та держави в цілому.

Бухгалтерський облік ведеться на усіх підприємствах, починаючи від невеликого кіоска з продажу кави на улюбленій вулиці, магазину, піцерії і завершуючи мережами супермаркетів, виробничими і переробними підприємствами, розробниками програмного забезпечення, міжнародними компаніями-виробниками відомих брендів, банківськими установами тощо.

На ринку праці професія бухгалтера входить до десяти найбільш затребуваних.

Фахівець з обліку і оподаткування – справжній професіонал, який знає усі процеси, що відбуваються на підприємстві, відстежує зміни в законодавстві та постійно підвищує свою кваліфікацію. Він допомагає керівнику здійснювати ефективне управління підприємством та оптимізувати податкове навантаження.

Представники цієї професії вважаються другими в ієрархії керівництва будь-якого підприємства, організації, фірми. Без їх підпису жоден важливий документ не має юридичної сили.

У цій професії себе знайдуть як спокійні, урівноважені, так і амбітні, що прагнуть до змін, особистості. Особливістю професії є можливість постійного кар’єрного росту від бухгалтера до головного бухгалтера, фінансового директора, директора підприємства, директора відділення та філії банку, керівника служби внутрішнього аудиту, керівника силових структур, керівника планово-економічних і аналітичних служб підприємств та державних установ. Найбільш кваліфіковані фахівці в сфері обліку і податків стають аудиторами, судово-бухгалтерськими експертами, відкривають власний бізнес або роблять кар’єру у міжнародних аудиторських компаніях.

Розкриття потенціалу наших студентів та його реалізація у професійній площині забезпечується високим професійним рівнем викладачів, які мають наукові ступені за спеціальністю, є практикуючими бухгалтерами і аудиторами. Саме тому,  100% наших випускників працевлаштовані.

 Бути бухгалтером престижно!

Диплом зі спеціальності «Облік і оподаткування» дає можливість працювати:

-     головним бухгалтером;

-     фахівцем з управлінського обліку, аналізу та бюджетування;

-     бухгалтером окремої ділянки облікового процесу;

-     керівником економічних служб;

-     фінансовим директором;

-     комерційним директором;

-     керівником банку;

-     начальником податкової інспекції;

-     податковим інспектором;

-     керівником та інспектором у фінансових відділах, казначействах, службах державного фінансового контролю;

-     працівником банку будь-якого відділу;

-     директором аудиторської фірми;

-     аудитором;

-     самозайнятою особою, що надає послуги з обліку та аудиту;

-     викладачем у вищому навчальному закладі