За організації бібліотеки ЛНТУ, був проведений онлайн-захід щодо вшанування Дня пам’яті жертв політичних репресій «Без права на забуття».

вшанування

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 роках з ініціативи керівництва й, особисто Йосипа Сталіна, для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства, утвердження авторитарного стилю керівництва.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей були розстріляні, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

вшанування

Розпочала пам’ятний захід бібліотекар ЛНТУ Наталія Синчук. На заході були присутні студенти 1-го курсу факультету бізнесу та права. Лектор дисципліни «Право», кандидат юридичних наук Земко Алла Михайлівна відзначила важливість вшанування жертв політичних репресій.

вшанування

Сьогодні ідеологічні спадкоємці СРСР путінського режиму знову принесли на українську землю масові політичні репресії, які призвели до жорстоких вбивств та катувань у Бучі, Бородянці, Ірпені, Гостомелі, Маріуполі та інших населених пунктах.

Студенти переглянули фільм, присвячений подіям терору 1937-1938 років. У бібліотеці організовано книжкову виставку до Дня пам’яті жертв політичних репресій, з якою можна ознайомитися на сайті бібліотеки.

Ціною багатьох життів Україна бореться за те, щоб звільнити свою землю від російських окупантів та відновити свій суверенітет.