Долучаймося до формування культури академічної доброчесності в Україні

«Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ» долучилася до поширення «Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні».

Цільова аудиторія опитування: студентство українських ЗВО.  Опитування є анонімним і займає близько 10 хвилин.

Запрошуємо долучитися до формування культури академічної доброчесності в Україні. Опитування доступне за покликанням: https://bit.ly/2Xzp8FC

Автори опитування – дослідники та дослідниці Університету Вуллонгонг у Дубаї та Європейської мережі академічної доброчесності. Ініціатори цього дослідження хочуть краще зрозуміти проблему замовних робіт, а також пов’язані із цим питання: масштаби поширення цієї проблеми серед студентства, чому студентство вдається до замовлення робіт, рівень обізнаності студентства про наявні політики та практики боротьби із замовними роботами, а також ставлення студентства до явища замовних робіт.