11 травня 2022 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики відбулася ХІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Економіка підприємства: теорія та практика».

Урочисто відкрила наукову подію ректор Луцького НТУ, д.е.н., професор Ірина Вахович. Привітали учасників наукового заходу проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ Олег Заболотний та проректор з науково-педагогічної роботи та партнерства ЛНТУ Надія Ковальчук

Конференція

Модератор конференції, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, д.е.н., професор Любов Ковальська, акцентувала увагу на важливості проведення конференції, що дає можливість обмінятися досвідом в сфері ведення бізнесу, окреслити проблеми та перспективи розвитку підприємництва, торгівлі і логістики. Саме залучення студентів до наукової роботи – пріоритетний напрям кафедри.

Конференція

Представлення презентацій та обговорення доповідей учасників конференції відбувалося в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom.

Конференція

Під час роботи конференції представлено доповіді, що стосуються свідомого споживання; впливу інформаційно-комунікаційних технологій на розвиток електронної торгівлі промислових підприємств України; логістичного консалтингу; соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19; пластикової епідемії; трансформації пенсійного забезпечення України; розвитку франчайзивого бізнесу; соціально-економічних наслідків старіння населення; енергетичної безпеки України; еколого-економічних наслідків нестачі води; наукового розвитку України за міжнародними рейтингами; інтеграції військових методів у бізнес-діяльність; особливостей розвитку аграрної логістики в умовах війни; діджиталізації логістики і логістичних процесів тощо.

Конференція

Оргкомітет щиро вдячний учасникам наукового заходу за активне обговорення актуальних економічних проблем функціонування підприємств, нові ідеї та професійну атмосферу, що панувала на онлайн-зустрічі.

Кафедра ПТЛ