Перейти до основного вмісту

Студентів, викладачів та усіх охочих запрошують на бази відпочинку Луцького НТУ!

Бажаючих вдало провести вікенд або відпустку, насолодитися відпочинком на природі, досхочу накупатися в озері Пісочне/Світязь та відчути колорит волинського краю - запрошуємо на бази відпочинку Луцького НТУ «Орбіта»/«Технічний».

iuii7

Студенти, викладачі, працівники Луцького НТУ, їхні рідні, друзі та знайомі мають чудову нагоду відвідати базу відпочинку «Орбіта»/«Технічний».

Ви зможете обрати 4-х або 5-місні кімнати у двоповерхових дерев’яних будиночках, що розташовані у сосновому лісі. У номерах є холодильники, телевізори, спільна кухня із усією необхідною побутовою технікою, бесідки, мангали, літній душ та туалет.

uuujuuujyhh

 

До чистого піщаного пляжу необхідно пройти лише одну хвилину. Натомість там ви маєте можливість розважитися на човнах і катамаранах, а також зробити романтичне вечірнє фото на освітленому пірсі.

Запрошуємо усіх охочих гарно відпочити і провести час із задоволенням!

Контактна особа: +38 095 866 12 77- Валентина Адамівна.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1298216703665710

ffffffffffgfgff

 

Спорткомплекс тимчасово не працює, ведуться ремонтні роботи.

ГУРТОЖИТОК №1

Луцький національний технічний університет забезпечує іногородніх студентів гуртожитком, що знаходиться за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Даньшина, 8

f


ГУРТОЖИТОК №2

Луцький національний технічний університет забезпечує іногородніх студентів гуртожитком, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, пр-т. Відродження 22. 

Вартість проживання в гуртожитку

Положення про гуртожиток ЛНТУ

У 2000 році в Луцькому державному технічному університеті був створений Центр культури і мистецтв у 2012 році реорганізований у відділ культури і мистецтв Луцького НТУ, від 14 травня 2019 року  носить назву Підрозділ соціокультурної та виховної роботи та керується Положенням №518 введеним в дію наказом ректора №281-05-35, а з 15 грудня 2020 року згідно наказу №514-05-35 перейменований у відділ молодіжної політики та соцікультурної роботи.

 

ТВОРЧЕ КЕРІВНИЦТВО ПІДРОЗДІЛОМ ЗДІЙСНЮЮТЬ:

Начальник відділу - Скулинець Сергій Вікторович

Культорганізатор - Герцик Сергій Миколайович

Основною метою підрозділу є формування духовних потреб студентської молоді, збереження та розвиток загальнонаціональних культурних традицій, створення умов для зростання творчого потенціалу, мистецьких здібностей студентів, реалізації кожним бажаючим своїх творчих  уподобань.

 

    - Гурток естрадного вокалу 

Скулинець Сергій Вікторович

студія звукозапису ауд. № 37а

 

Герцик Сергій Миколайович

ауд. № 37

 

Перелік заходів, що були проведені в 2020 - 2021 р.р. (коротка анотація та фотзвіт).

Перелік заходів, що були проведені в 2019 - 2020 р.р. (коротка анотація та фотзвіт).

 

фото

         Загальний відділ «Офіс ректора» - структурний підрозділ Луцького національного технічного університету, який діє відповідно до статуту Університету та Положення, а у своїй практичній роботі керується чинним законодавством, наказами і розпорядженнями ректора Університету, правилами, інструкціями, методичними рекомендаціями архівних установ, іншими документами з питань організації діловодства, інструкцією з діловодства і підпорядковується безпосередньо ректору.

Вимоги до оформлення документів

Зразки оформлення документів

Інструкція з діловодства

АДРЕСА

вул. Львівська, 75
м. Луцьк , 43018
+38(0322)74-61-17

+38(0322)74-61-03

ПОШТА

rector@lutsk-ntu.com.ua

zagv@lutsk-ntu.com.ua

 

 
 

 Інформація про відділ

Сервіси


Адреса: 43018, Україна, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Львівська, 75

тел. +380 (0332) 26-29-94

e-mail: vkt@lntu.edu.ua