Кращі студенти Луцького НТУ захистили дипломи магістра!

На кафедрі автоматизованого управління виробничими процесами 23 січня 2015 року відбувся захист магістерських робіт. Особливості цьому заходу надало те, що із п’яти магістрів паралельно один проходить навчання у Люблінській політехніці (Польща) і двоє отримали дипломи магістра в Glyndwr university (Великобританія).

Тематика студентських досліджень була дуже актуальною: використання нейромереж: «Автоматизована система прогнозування товарних запасів з використанням нейропідходу» (Баськова А.В.), «Система автоматизованого управління сортувальним пристроєм з елементом нейроуправління» (Лотиш Я.В.); вдосконалення алгоритмів машинного навчання:«Автоматизована система аналізу тональності тексту з використанням методів машинного навчання» (Дук В.В.); пропозиції для покращення виробництва деталей: «Програмно – апаратний комплекс для визначення параметрів деталей після механічної обробки» (Радіон О.О.); а також розробка системи розпізнавання: «Програмний комплекс по розпізнаванню об’єктів методом гаусової кривизни на основі тривимірних даних» (Шабас М.Р.).

Захист Віталія Дука відбувався англійською мовою. Перекладачем був асистент кафедри Павло Гуменюк, однак значна частина запитань лунала відразу англійською, при чому як члени комісії, так і студенти продемонстрували вільне володіння іноземною мовою.

Усі роботи захищено на «відмінно», магістри отримали направлення в аспірантуру. Декан факультету компютерного навчання та інформаційних технологій Руслан Кузнєцов  особисто привітав випускників і  вручив їм дипломи державного зразка.

Павло Гуменюк,

асистент кафедри автоматизованого управління