Делегація Луцького НТУ відвідала Шотландію в рамках програми Еразмус+

Уже протягом 3 років Луцький НТУ налагоджував активну співпрацю з Абертайським Університетом (м. Данді, Шотландія). Спільно з ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» було підготовлено та подано більше 4 проектів, один з яких за програмою Еразмус+ КА 107 отримав фінансування.

Так, з 2 по 6 березня 2020 року представники Луцького національного технічного університету взяли участь у Міжнародному тижні для персоналу за програмою Еразмус+ КА 107, що організував Абертайський Університет в м. Данді, Шотландія.

Академічний та адміністративний персонал Луцького НТУ, відповідно до умов проекту, представляла команда в складі:

завідувачки кафедри менеджменту, д. е. н., професорки Наталії Вавдіюк;

завідувачки кафедри права, д. ю. н., професорки, Яни Ленгер;

к. ф. н., доцентки кафедри української та іноземної лінгвістики Алли Мартинюк;

проректора з науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щерби;

керівниці відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання, д. е. н., професорки кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Олени Кузьмак;

провідного фахівця відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання Олександра Канагеєва.

Окрім команди Луцького НТУ, в роботі Міжнародного тижня взяли участь ще університетські команди з України, Казахстану та інших країн.

Відтак, 2 березня кожна з команд представила свій університет, його мету та стратегію діяльності, пріоритетні напрями налагодження співпраці з іншими учасниками програми. Презентацію про навчальну, наукову, педагогічну, проектну та міжнародну діяльність Луцький НТУ здійснили Алла Мартинюк та Наталія Вавдіюк.

Наступними днями команди працювали в робочих групах. За словами професорки Наталії Вавдіюк, такий формат суттєво актуалізує та деталізує цілі інтернаціоналізації університетів-учасників. «Для нас дуже цінним є вивчення досвіду формування та реалізації стратегії розвитку Абертайського університету на 2020-2025 рік, адже впровадження цілей інтернаціоналізації є релевантними до цілей Луцького НТУ», - зазначає Вавдіюк.

Під час роботи університетські команди активно співпрацювали в мобільних міжнародних групах  в обговореннях, моделюваннях та резюмуванні такої діяльності з фокусуванням на необхідності інтернаціоналізації університетів-учасників, використовуючи при цьому методи аналітичної сесії, дискусії, з подальшою презентацією матеріалу та його закріпленням.

Важливим обміном досвіду для учасників було обговорення особливостей реалізації цілей навчання студентів, оцінювання рівня якості навчально-педагогічного процесу, задоволеності процесом викладання, який оцінюється в цілому по Шотландії. Ще одним важливим аспектом в обговоренні стало залучення студентів до наукової та практичної діяльності, адже це основна ціль реалізації стратегії розвитку Абертайського університету, про що розповів доктор, професор Аластейр Робертсон, директор центру оцінювання якості навчання. Він відзначив, що ними опрацьовано та виведено виклики розвитку цифрової економіки, зміни в процесах диджіталізації навчання та викладання, пріоритети досягнення ключових показників оцінювання ефективності діяльності викладача, студента.

Наприкінці Міжнародного тижня для персоналу організатори реалізували методи зворотного зв’язку. Учасники давали відповіді на питання, проводився аналіз виконаних завдань, підвелися підсумки, а по завершенню – усім візитерам вручили сертифікати.

Інформаційний відділ Луцького НТУ