Щороку 30 вересня Україна відзначає Всеукраїнський День бібліотек — подія, що нагадує про безцінну роль книг та знань у нашому житті. Це день, коли вся країна вшановує бібліотеки як важливі осередки культури та освіти, що сприяють розвитку особистості та суспільства. Бібліотеки є не лише сховищами знань, але й місцями натхнення та мудрості.

книгикниги

З нагоди такого дня, бібліотека Луцького національного технічного університету підготувала для студентів тематичну виставку, де були представлені книги про історію виникнення книг та їх розвиток. Кожне видання не лише знайомить з цікавими фактами про еволюцію друкарства, але й відкриває нові горизонти для особистісного та професійного зростання.

книгикниги

Виставка має на меті не лише ознайомити студентів із новими виданнями, але й стимулювати їх до активного використання бібліотечних ресурсів. Бібліотека ЛНТУ завжди відкрита для всіх, хто прагне вдосконалюватися і поглиблювати свої знання. Книги є інструментами, що допомагають творити майбутнє, і саме в бібліотеці кожен може знайти свій шлях до успіху.

книгикниги

Запрошуємо всіх студентів відвідати бібліотеку ЛНТУ, відкрити для себе світ нових знань і скористатися можливістю розширити свій кругозір!