На факультеті комп'ютерних та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету відбувся перший старостат 2024-2025 навчального року. Під час заходу адміністрація факультету відзначила найкращих студентів за підсумками літньої екзаменаційної сесії. Ініціатором цього заходу виступила декан факультету — Інна Кондіус.

фкітфкіт

Декан привітала талановитих та активних студентів, особисто вручивши подяки їхнім батькам за належне виховання молоді, а також подяки педагогічним колективам навчальних закладів за їхню віддану працю, високий професіоналізм та значний внесок у виховання нового покоління. Після церемонії нагородження адміністрація ознайомила студентів з ключовими аспектами навчального процесу в новому навчальному році.

Заступник декана з наукових досліджень Юрій Лук’янчук представив студентам можливості долучитися до наукових гуртків факультету, конкурсу стартапів, а також запропонував приєднатися до роботи науково-конструкторського бюро факультету. Студентам було наголошено на важливості наукових здобутків і розвитку інноваційних ідей.

фкіт

Микола Поліщук, заступник декана з питань партнерства, презентував студентам грантові програми, у яких вони можуть взяти участь, та можливості стипендіальної підтримки, доступні для здобувачів вищої освіти. Особливу увагу було приділено міжнародним грантам, що відкривають нові перспективи для студентів факультету.

фкіт

Заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації Сергій Гринюк ознайомив студентів з гуртками та секціями, що діють на базі ЛНТУ, а також закликав долучатися до активної участі в студентському самоврядуванні, профорієнтаційних і патріотичних заходах університету.

фкіт

На завершення, декан Інна Кондіус надала першокурсникам важливу інформацію про можливість отримання гранту на здобуття вищої освіти, що є чудовою нагодою для студентів розпочати свій навчальний шлях з підтримкою.

фкіт

Адміністрація факультету щиро вітає студентів із початком нового навчального року. Бажаємо натхнення, впевненості у своїх силах, нових досягнень і захоплюючих відкриттів. Нехай цей навчальний рік стане роком особистісного та академічного розвитку. До нових зустрічей у стінах факультету!

фкітфкіт