Перейти до основного вмісту

Однією із  складових у підготовці сучасного висококваліфікованого спеціаліста, який повинен відповідати вимогам сьогоднішнього часу і бути конкурентоспроможним на ринку праці є науково-дослідна робота. Досягнути поставленої мети можливо шляхом створення відповідного креативного середовища. Таке середовище, яке ґрунтується на науково-дослідній роботі, спонукає  здобувача  бути цілеспрямованим, соціально активним, з визначеними пріоритетами та з умінням висловлювання своєї думки в невимушеному середовищі. Однією з форм організації наукової діяльності кафедри «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що спрямована на розширення наукового потенціалу майбутнього фахівця, є студентський науково-дослідний гурток, який направлений на формування та розвиток самостійної роботи, професійного мислення, творчого росту та самовдосконалення.

1'

У той же час, це багатогранний досвід комунікації зв’язків із студентським дозвіллям, набутті практичних навичок реалізації задуманого і саме головне, з нашої точки зору – індивідуальний підхід до здобувача освіти, де останній має можливість розкрити свій потужний потенціал в повному обсязі.   Адже заняття проводяться не в уніфікованій за вподобою  формі,  та в зручний  час для  здобувача.

Варто відмітити, що на кафедрі автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій працює два таких гуртки, під керівництвом досвідчених викладачів кафедри: «Прикладне програмування» - керівник старший викладач Олег Смолянкін та «Технології ІоТ» - керівник доцент Віктор Сацик. 

'

Заняття проводяться в позаурочний час, в локаціях лабораторій ЛНТУ, на підприємствах різних форм власності та із залученням гостьових практиків, лекторів.
Днями така зустріч із залученням гостьового фандрайзенга відбулася в  ауд. П33 (вул. Потебні, 56) в рамках роботи гуртка «Технології ІоТ».
Запрошена гостя к.ф-м.н., доцент,  фандрайзенг Олена Кузьмич. Яка досить цікаво доповіла слухачам  потужний досвід своєї науково-дослідницької роботи та міжнародної грантової діяльності. Окреслила конкретні концепції та перспективи науково-пошукової роботи з тими чи іншими програмними продуктами та напрямками.

''

Присутні студенти кафедри АКІТ освітніх програм «Системи керування безпілотними апаратами», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Мікро- та наносистемнатехніка» із зацікавленістю слухали запрошену гостю та задавали питання. Вони проявили неабиякий інтерес до перспективи міжнародної співпраці в рамках науково-дослідницької роботи гуртка.

Учасники зустрічі обговорили  можливість проведення таких занять із залученням іноземних партнерів.

к.т.н., доцент Віктор Сацик