25 вересня представники Луцького національного технічного університету взяли активну участь в Українському форумі якості освіти, організованому Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Форум зібрав близько 800 учасників з усіх університетів України, що зробило його важливою подією для освітньої спільноти країни.

форумфорум

Учасниками на форумі стали ректор ЛНТУ Ірина Вахович, перший проректор Надія Ковальчук, керівник відділу якості освіти Олена Кузьмак та ГЕР НАЗЯВО Олег Кузьмак

форум

ЛНТУ був представлений у номінації «Освітній прорив» під час війни, де представники університету презентували свої досягнення та трансформаційні зміни, що дозволили університету продовжувати успішно функціонувати та розвиватися, незважаючи на складні обставини. Завдяки модернізації освітнього процесу та впровадженню нових технологій, університет досяг значного збільшення кількості студентів і став прикладом ефективної адаптації до нових реалій.

форум

Презентація ЛНТУ зосереджувалася на прикладах успішної трансформації університету в умовах війни. Зокрема, були відзначені напрямки архітектури та IT, які сьогодні демонструють високі результати завдяки динамічному розвитку викладацького складу і модернізації навчального процесу.

форум

Під час форуму було розглянуто ключові виклики перед системою вищої освіти в Україні та запропоновано можливі шляхи їх вирішення. Учасники обговорили нові моделі університету, їхню стратегічну роль та вимоги сучасного світу. Окрім цього, дискусійні панелі форуму зосереджувалися на системах забезпечення якості освіти в Україні та Європі.

форум

Особливу подяку Луцький національний технічний університет висловлює організаторам заходу за чудову локацію форуму та можливість презентувати здобутки університету серед освітньої еліти України.

форумфорум

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович зазначила: "Ми змогли представити своє бачення трансформаційних процесів в університеті під час війни. Незважаючи на виклики, наша основна місія — зберегти молодь в Україні та забезпечити їм можливість отримувати якісну освіту."

Форум став платформою для обміну ідеями та досвідом, що допоможе ЛНТУ продовжувати свій розвиток та просувати імідж університету на національному рівні.