Вже п'ятий рік поспіль Волинь приєднується до міжнародного патріотичного забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України", який проходить в останню неділю серпня. Цей захід, що збирає тисячі свідомих громадян по всьому світу, став символом пам’яті про героїв, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Цьогоріч до цієї ініціативи долучилися студенти та викладачі Луцького національного технічного університету.

забігзабігзабіг

Забіг проводиться з метою вшанування пам'яті загиблих захисників України, вираження вдячності їхнім рідним, а також об'єднання ветеранів, військовослужбовців, представників сектору безпеки та охорони, волонтерів, молоді та всіх свідомих громадян навколо цінностей української державності та незалежності.

забігзабігзабігзабіг

На початку заходу пролунали звуки державного гімну України, що налаштувало учасників на патріотичний лад. Після цього було оголошено хвилину мовчання на знак пам'яті про полеглих воїнів. Представники духовенства провели панахиду за загиблими, віддавши шану їхній жертві.

забігзабігзабіг

Забіг мав благодійний характер, і під час його проведення учасники та глядачі могли зробити внески для підтримки родин загиблих воїнів. Особливо символічним було те, що серед учасників були люди різного віку: наймолодшому учаснику було лише 11 місяців, а найстаршому — 65 років. Це ще раз підкреслює, що пам'ять про героїв об’єднує всі покоління українців.

забіг

На фініші кожного учасника зустрічали організатори, які вручили пам'ятні медалі на знак подяки за участь у цій важливій події. Ці медалі стали не лише символом фізичних зусиль, але й глибокої поваги до героїв, які віддали своє життя за свободу України.

забігзабігзабігзабіг

Цей захід є нагадуванням про те, що завдяки нашим захисникам ми маємо право на вільне та мирне життя. Пам'ять про героїв живе в серцях усіх українців, і такі події допомагають зберегти її для наступних поколінь.

Слава Україні!

забігзабігзабігзабігзабігзабіг