Сьогодні в стінах Луцького національного технічного університету Молодіжний центр ЛНТУ (Youth Hub) організував для студентів тренінг на тему "Soft Skills". Основна мета полягала в розвитку навичок командної роботи, комунікації та взаємодії, що є вкрай важливими для сучасних фахівців.

мцвмцвмцв

Тренінг був спрямований на побудову ефективної команди, навички співпраці та вміння знаходити спільні рішення. Під час заходу студенти взяли участь у різноманітних вправах, які допомагали їм більше взаємодіяти між собою. Одним із ключових завдань стало створення соціального бізнесу в команді. Учасники мали змогу генерувати ідеї, які могли б стати вирішенням важливих соціальних проблем, що є надзвичайно актуальним сьогодні.

мцвмцвмцвмцв

Основним акцентом тренінгу була здорова комунікація всередині команди — учасники вчилися не лише висловлювати свої думки, але й уважно слухати інших, працювати на загальний результат і спільно долати виклики.

мцвмцвмцв

Наприкінці заходу учасники змогли краще познайомитися, обмінятися досвідом і показали високий рівень співпраці. Тренінг став не лише корисним інструментом для розвитку "м'яких навичок", але й платформою для побудови міцних командних зв'язків серед студентів ЛНТУ.

мцвмцвмцвмцв

Спільна робота, обговорення та активна участь сприяли створенню атмосфери довіри й підтримки, що є важливими компонентами для подальших успіхів як у навчанні, так і в майбутній професійній діяльності.