На факультеті бізнесу – відкриті засідання кафедр

У Луцькому НТУ відбулися відкриті засідання кафедри товарознавства та експертизи у митній справі та кафедри міжнародних економічних відносин. Завітав на заходи ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Насамперед, завідувач кафедри товарознавства та експертизи у митній справі Олена Пахолюк прозвітувала про результати наукової діяльності колективу, здобутки та проведені заходи. Так, кафедра успішно пройшла акредитацію, опублікувала декілька наукових праць, кілька десятків статей у наукових виданнях, а також випускає фаховий збірник «Товарознавчий вісник». Крім того, завідувач розповіла, що вони співпрацюють із багатьма ЗВО, підприємствами та організаціями.

Як зазначила Пахолюк, науково-педагогічний склад кафедри має багато особистих досягнень. Викладачі кафедри постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, проходять стажування, навчаються у мовних школах, беруть участь у міжнародних, всеукраїнських науково-методичних конференціях та круглих столах.

Своєю чергою, декан факультету бізнесу Надія Ковальчук висловила свою позитивну рецензію професійній та якісній роботі колетиву. Вона відзначила, що кафедрою проводяться систематичні профорієнтаційні заходи, а також організована якісна іміджева кампанія.

У підсумок зустрічі, свої враження від роботи кафедри товарознавства та експертизи у митній справі висловив ректор Петро Савчук.

«Хочу зауважити, що результати вашої плідної діяльності дуже важливі на нашій університетській ниві. Ви дуже активні, вас помітно, а вашу роботу відчутно. Наш університет знаходиться на правильному шляху, в основі якого три складових: якість освітнього процесу, комфортні умови в колективі, успішний студент.

Також важливо досягнути такого рівня, щоб наш студент через державу або через бізнес наповнював нашу фінансову складову. Я веду до того, що нам необхідно досягти такого рівня надання освітніх послуг, який виводитиме наш ЗВО на передові позиції…», - резюмував ректор.

Наступною прозвітувала про діяльність кафедри МЕВ Лариса Савош. Передусім, завідувач розповіла про свій досвід нещодавньої участі у міжнародній програмі «Запрошений професор» у Політехнічному Університеті Браганси (Португалія). Вона зауважила на особливостях освітнього процесу за кордоном, навчальні методики, а також корисні ініціативи, які можна впроваджувати в Луцькому НТУ.

Також Лариса Савош подякувала колективу за злагоджену командну роботу та підтримку у починаннях.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ