Наукові перемоги та стратегічні плани, - відкрите засідання на кафедрі ПТБ

«Нехай корабель ПТБ не знає штилю в океані креативного пошуку», - саме так рішуче та перспективно звучить лозунг кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ. Науковці кафедри на чолі із завідувачем Любов’ю Ковальською розповіли про свої досягнення, стратегію розвитку, мотивацію студентів та успіхи на міжнародній арені.

Прозвітувати про діяльність та обговорити актуальні питання, викладачі кафедри мали нагоду під час відкритого засідання, за участі ректора Луцького НТУ Петра Савчука.

Перш за все, Любов Ковальська поінформувала про напрямки діяльності кафедри та її педагогічний склад. Згодом розповіла про функціонування студентського наукового гуртка, учасникам якого впродовж року вдалося опублікувати 66 наукових публікацій. За звітний період, додає Ковальська, кафедрою було проведено низку науково-практичних заходів, зокрема конференції та круглі столи. Викладачі є активними учасниками тренінгів та семінарів, ініціаторами взаємодії із численними роботодавцями та підприємцями, в рамках реалізації дуальної форми освіти.

Завідувач кафедри також озвучила кількісні показники опублікованих монографій та підручників, статей, цитувань у виданнях та публікацій у Scopus. Вартою уваги є тема міжнародної діяльності, адже на кафедрі повсякчас відбуваються міжнародні стажування, участь у конгресах, а студенти активно долучаються до програми подвійного диплому.

Серед перспектив кафедри: формування підручника «Економіка підприємства» та навчальних посібників «Антикризове управління підприємством» і «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства»; створення «Start UP school» для підтримки стартапів на етапах запуску стартап-компаній та формування підприємницької майстерності стейкхолдерів; успішне проходження акредитації; підвищення h-індексу та загальної кількості цитувань наукових публікацій викладачів кафедри; збільшення кількості наукових публікацій у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science.

Заслухавши звіт очільниці кафедри, відзначив надзвичайну результативність кожного із науковців ректор Петро Савчук. Він наголосив, що кафедра ПТБ є однією із найпотужніших в університеті і традиційно демонструє високі показники діяльності. Ректор висловив підтримку кафедрі і зауважив, що сприятиме її розвитку, оновленню матеріально-технічної бази та забезпеченні доступу викладачів до навчальних курсів та стажувань. Крім того, він відзначив важливість впровадження в університеті комфортних умов для працівників, конкуренції та мотивованості, аби вивести ЗВО на більш якісний рівень надання освітніх послуг.

У тісному діалозі, учасники засідання обговорили перспективи розвитку кафедри, ініціативи щодо дуальної форми освіти, профорієнтаційну роботу та взаємодію зі студентами, зокрема мотивацію молоді до навчання та необхідність вибудовувати ефективний зворотній зв’язок із ними.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1492564704230908