Помер Пальчик Іван Максимович. Світла пам‘ять…

Сьогодні, 12 серпня, на 79 році життя відійшов у вічність чудовий батько, дідусь, керівник та гарна людина  Пальчик Іван Максимович. Він був директором у ВСП "Любешівський ТФК ЛНТУ з 1972 по 2013 роки.
За роки своєї невтомної праці зробив неоціненний внесок у розбудову професійної освіти Волині, створення матеріально-технічної бази коледжу, відкриття нових професій та спеціальностей, формування педагонічного колективу, підготовку висококваліфікованих фахівців.
Світлі спогади про нього назавжди залишаться в серцях тих, хто його знав, поважав, хто працював з ним поруч.
Ректор та колектив Луцького національного технічного університету висловлює найщиріші співчуття висловлюємо рідним і близьким. Вічна пам'ять!