Ректор Луцького НТУ взяв участь у відкритих засіданнях кафедр

У Луцькому національному технічному університеті продовжується традиція проведення відкритих засідань кафедр, за участі ректора ЗВО Петра Савчука. Подібні заходи дають можливість вибудувати ефективний діалог із науково-педагогічним колективом, почути про їхні досягнення та перспективи розвитку, взяти до уваги пропозиції та зауваження.

Сьогодні, 3 березня, відкрите засідання відбулося на кафедрі електропостачання, яку очолює к.т.н., доцент Юрій Грицюк. Науковці кафедри прозвітували про результати своєї діяльності та плани, які прагнуть реалізувати найближчим часом.

Так, завідувач кафедри Юрій Грицюк розповів про основні складові наукової діяльності  персоналу, їхні досягнення та перспективи. Зокрема, завідувач зауважив, що кафедра активно розвивається, оновлює аудиторії, дооснащує лабораторії, а також відкрила унікальний електромонтажний навчально-тренувальний полігон. Крім того, Грицюк наголосив, що серед інших напрацювань, колектив приділяє значну увагу пошуку партнерів, співпрацює з деякими регіональними організаціями і має домовленості про проходження студентами-електриками практики на них.

Цього ж дня відбулася зустріч ректора із колективом кафедри прикладної механіки, на чолі із завідувачем к.т.н., доцентом Дмитром Сомовим. У ході засідання, присутні заслухали звіт про підсумки проведення переддипломної та виробничої практик студентів; обговорили перспективи розвитку кафедри в плані дуальної освіти; підняли питання стану охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки та антитерористичних актів на кафедрі; затвердили методичні видання.

Ректор Петро Савчук відзначив якість та високу ефективність роботи науково-педагогічного складу обох кафедр, зазначивши, що їхні колективи є рушійною силою в університеті:

«Я дуже вдячний за ваш вагомий вклад  в університет. Результати діяльності суттєво відчутні, адже наші високі рейтинги формуються завдяки вашим досягненням. Хочу, закцентувати, що шлях нашого університету базується на трьох чітких напрямках: мотивованість студентів, комфортні умови роботи і навчання, висока якість та результативність. Тому, якщо ми, спільними зусиллями працюватимемо у цьому ж напрямку, то на Луцький НТУ чекає успішне та світле майбутнє», - підсумував ректор.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ