25 вересня, здобувачі освітньої програми «Туризм» Луцького національного технічного університету відвідали Молодіжний центр Волині в рамках тижня «Туризму та гостинності». Захід був організований кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ з нагоди відзначення Міжнародного дня туризму.

західзахід

Майбутні фахівці мали унікальну можливість покращити свої соціальні навички на тренінгу «М'які навички» (Soft Skills), який був спрямований на розвиток важливих компетенцій для професійної діяльності. Учасники також отримали ознайомлення з програмами та можливостями, які пропонує Молодіжний центр Волині для молоді.

західзахід

Під керівництвом к.е.н., доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юлії Дащук, студенти вчилися працювати в команді, опановували лідерські якості, розвивали навички ефективної комунікації, а також удосконалювали своє креативне мислення. Учасники тренінгу мали змогу обговорити свої емоції та переживання, що сприяло покращенню емоційного інтелекту та саморефлексії.

західзахід

Захід став важливим кроком у професійному розвитку студентів, допоміг їм усвідомити значення соціальних навичок у професії, де взаємодія з людьми є ключовою складовою успіху.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи висловлює подяку Молодіжному центру Волині за плідну співпрацю та підтримку у формуванні сучасних фахівців.

західзахідзахід