Студент Луцького НТУ серед кращих
на Чемпіонаті світу із джиу-джитсу

Майстер спорту міжнародного класу, студент групи МК-31 факультету бізнесу Луцького НТУ, Богдан Мочульський став бронзовим призером Чемпіонату світу з джиу-джитсу, який відбувся в Бангкоку (Таїланд) наприкінці листопада цього року.

Загалом, збірна України повернулась додому із двома бронзовими медалями. Окрім Богдана, бронзовим призером став ще киянин Іван Настенко.

Богдан Мочульський здобув нагороду у ваговій категорії 62 кілограми у розділі «файтинг». Богдан спочатку зустрівся зі спортсменом з Казахстану, опісля – з французом. За вихід до фіналу він боровся з німцем, а за бронзу – із ще одним представником Франції.

До речі, минулого року в Парижі, Богдан також піднімався на третю сходинку в Чемпіонаті світу з джиу-джитсу.

Щиро вітаємо Богдана та бажаємо йому подальших спортивних звершень!

Кафедра менеджменту
та маркетингу