З 12 по 21 серпня студентка групи ХТ-31 Луцького національного технічного університету Cільвесторова Софія мала можливість взяти участь у літній школі під назвою “Digital and Sustainable Business” в університеті Turība, що знаходиться в Ризі, Латвія.

школашкола

Цей унікальний освітній захід зібрав учасників з різних куточків світу, аби надати їм цінні знання та навички в галузі сучасного бізнесу. Програма школи була спрямована на вивчення цифрових рішень, інструментів та методів, що сприяють створенню успішного бізнесу, а також на розвиток свого підприємства з урахуванням екологічних викликів сьогодення.

школашкола

Програма літньої школи охоплювала широкий спектр тем, що стосуються сучасних підходів до ведення бізнесу в умовах цифрової економіки. Лекції проводилися досвідченими викладачами та представниками провідних латвійських компаній, які поділилися своїми знаннями та досвідом. Особливу увагу було приділено екологічним аспектам бізнесу, адже у світі, де все більшу вагу набувають питання сталого розвитку, важливо розуміти, як інтегрувати екологічні принципи в бізнес-процеси.

школа

Окрім насичених лекцій, учасники школи мали можливість взяти участь у численних екскурсіях до провідних підприємств Латвії. Зокрема, відвідали компанію Getliņi ECO, яка займається переробкою відходів та популяризує екологічно чисті підходи до виробництва. Ще однією важливою екскурсією стала поїздка до компанії Sakret, що спеціалізується на виготовленні цементних і бетонних матеріалів.

школашкола

«Хоча наша група складалася лише з 12 слухачів, кожен з яких представляв різні країни та культури, ми швидко знайшли спільну мову та стали справжньою командою. Спільна робота над завданнями, активна участь у обговореннях та співпраця над фінальним проєктом, який ми успішно захистили, дозволили нам отримати не тільки нові знання, а й сертифікати про завершення курсу», - розповідає студентка Софія.

школа

Участь у літній школі “Digital and Sustainable Business” стала для нею не лише важливою академічною подією, а й незабутнім життєвим досвідом. Такі короткотермінові програми відкривають безліч можливостей: від знайомства з новими людьми та культурою іншої країни до обміну досвідом з фахівцями, які досягли значних успіхів у своїй галузі.

школашкола

Софія зауважила, що глибоко вдячна за надану можливість взяти участь у цьому заході та отримати неоціненні знання, які обов'язково застосую у своїй майбутній кар'єрі.