З гордістю повідомляємо, що студентки Луцького національного технічного університету здобули перші місця на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

Студентка магістерської програми Карина Кравчук, посіла І місце за роботу на тему «Вплив цифрової екосистеми лідерства та управління змінами». Науковими керівниками роботи виступили Luís Carlos Pires, PhD, професор Інституту Політехнікум Браганса (Португалія), та Вавдіюк Наталія, д.е.н., професор ЛНТУ.

менеджмент

Студентка бакалаврської програми Карина Прокопчук, також здобула І місце за роботу на тему «Формування цифрової маркетингової стратегії організації».

менеджмент

Вітаємо Карину Кравчук та Карину Прокопчук з вагомими досягненнями та бажаємо їм подальших успіхів у професійній кар’єрі!

Деталі конкурсу доступні на офіційній сторінці організатора за посиланням.