Студентський актив Луцького національного технічного університету вкотре підтвердив свою соціальну відповідальність, відвідавши будинок малятка з благородною метою – допомогти і принести радість його маленьким мешканцям. Візит студентів став яскравим прикладом взаємодопомоги та турботи про тих, хто цього потребує.

студактивстудактивстудактив

Під час заходу студенти не тільки допомогли з господарськими справами, доглянули клумби та прикрасили територію, але й проявили креативність, створивши імпровізований струмок, який додав затишку та краси навколишньому середовищу. Відновлена ділянка стала справжньою окрасою території будинку малятка, даруючи діткам приємні емоції та атмосферу тепла.

студактивстудактивстудактивстудактив

Після завершення робіт студенти провели час із дітьми, даруючи їм увагу та підтримку. Учасники заходу привезли із собою смаколики – банани та яблука, які стали приємним сюрпризом для малюків.

студактивстудактив

Цей день залишив незабутні враження не лише у дітей, а й у самих студентів, які отримали цінний досвід спілкування, взаємодопомоги та співчуття. Візит до будинку малятка став для всіх учасників зворушливим та емоційно насиченим, вкотре нагадавши, що доброта й увага можуть змінювати світ на краще, навіть у найменших проявах.

студактив