Студенти кафедри аграрної інженерії на  Massey Ferguson Open Day

5 березня у місті Луцьк відбулася грандіозна подія  в сфері аграрної інженерії.  Волинська фондова компанія організувала потужний Massey Ferguson Open Day, активними учасника якого стали студенти кафедри аграрної інженерії Луцького національного технічного університету.

Massey Ferguson Open Day включав у себе багато цікавих подій та розваг для відвідувачів. Зокрема, студенти Луцького НТУ взяли участь у тренінгу та відвідали виставку сучасної техніки. Так, на виставці було представлено: комбайн MF 7370; трактори MF 8737, MF 7726, MF 7722 та MF 6713; сівалка MF 9180 с, а також багато іншої техніки, які юні інженери могли детально роздивитися та ознайомитися із принципами її роботи. Також, в рамках відкритого заходу відбулася презентація сервісного центру і складу запасних частин.

Варто відзначити, що провідними фахівцями Волинської фондової компанії є випускники кафедри аграрної інженерії. Тож, під час тренінгу студенти  мали змогу поспілкуватися із випускниками кафедри, почути історії їхнього успіху та отримати цінні поради.

К.т.н., доц. кафедри аграрної інженерії Сацюк Василь