26 вересня студенти Луцького національного технічного університету в рамках навчальної дисципліни «Організація та розвиток власного бізнесу» відвідали Луцьку філію Волинського обласного центру зайнятості.  Метою заходу було ознайомлення студентів із сучасними сервісами для працевлаштування та можливостями підтримки власних бізнес-ініціатив.

філія

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості, Юля Харічкова, гостинно зустріла студентів та провела цікаву екскурсію по відділах служби. Вона детально розповіла про ключові послуги та електронні сервіси, які пропонує центр зайнятості, зокрема можливості отримання мікрогрантів у рамках програми «єРобота» для створення або розвитку власного бізнесу.

філія

Студенти також ознайомилися з роботою офісу «Зроблено в Україні», що сприяє підтримці українського підприємництва. Окрім цього, вони мали змогу пройти тест професійної спрямованості за методикою Д. Голланда, що допомогло їм краще зрозуміти свої професійні інтереси та можливості розвитку кар'єри.

філія

Цей захід став важливою частиною навчального процесу, поєднавши теоретичні знання з практичними аспектами, і дав студентам можливість глибше ознайомитися з актуальними інструментами для працевлаштування та розвитку бізнесу.

Щиро дякуємо співробітникам Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості за проведене пізнавальне заняття, яке стало корисним і важливим кроком у професійному становленні наших студентів.