27 вересня студенти-юристи Луцького національного технічного університету взяли участь у VIII Харківському міжнародному юридичному форумі в панельній дискусії на тему «Агробізнес і сталий розвиток: стратегія стійкості і відродження», що відбувся на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

юристиюристи

Дискусія зосереджувалася на юридичних проблемах збереження аграрного потенціалу та забезпечення сталого розвитку агросфери. Основною темою було правове регулювання використання земель сільськогосподарського призначення в умовах війни та їх відновлення після завершення бойових дій. Обговорювалися перспективи розвитку агробізнесу з урахуванням сучасних викликів та можливостей його відродження в Україні.

юристиюристи

Серед учасників панельної дискусії були: ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман; заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Людмила Шемелинець; завідувачка кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тетяна Курман; суддя Верховного Суду, Секретар Великої Палати Верховного Суду, член-кореспондент НАПрН України Віталій Уркевич та провідні науковці України в сфері аграрного та земельного права.

юристиюристи

Форум став важливою платформою для обговорення ключових питань відродження агробізнесу та забезпечення сталого розвитку сільськогосподарського сектору в післявоєнний період. Участь студентів ЛНТУ у таких заходах є важливим кроком у їхньому професійному становленні та підвищенні їхньої юридичної компетентності в контексті актуальних викликів аграрного бізнесу України.