Освітні технології та професійна комунікація набувають дедалі більшої актуальності для здобувачів вищої освіти. З цією метою студенти першого курсу спеціальності «Психологія» Луцького національного технічного університету мали чудову нагоду відвідати лекцію досвідченого фахівця — практикуючого психолога та арт-терапевта Інни Бурди.

зустріч

Захід відбувся в арт-студії «Пятерня», де пані Інна поділилася своїм професійним досвідом та розповіла про ефективні методики роботи з різними віковими групами. Вона ознайомила студентів з техніками, тренінгами та арт-терапевтичними практиками, які застосовує у роботі з дітьми та дорослими.

зустріч

Лекція стала для студентів цінним джерелом нових знань і практичних інструментів, які вони зможуть використовувати в майбутній професійній діяльності. Важливість таких зустрічей підкреслює постійний зв'язок між теоретичною підготовкою та практичними навичками, що є невід’ємною складовою сучасної психології.

зустріч

Організацію зустрічі підтримала Тетяна Полухтович, доцент кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ, яка також зазначила, що подібні заходи сприяють розвитку професійних компетенцій у здобувачів вищої освіти та поглиблюють їх розуміння сучасних психологічних підходів.