Перейти до основного вмісту

18-20 лютого аспіранти факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету Владислав Козлюк та Богдан Кривов’язюк разом із першим проректором Надією Ковальчук взяли участь у науковому семінарі в рамках проекту «Ukraine digital III» , що реалізується за підтримки DAAD.

міжнародні можливості

До заходу долучилися також представники Національного університету «Харківська політехніка» та Західноукраїнського національного університету . Українські науковці досліджували методи якісного та багаторазового аналізу регіонального розвитку під керівництвом  Prof. Eric Shoop та Nelli Ukhova, а також обговорювали можливості впровадження COIL та ефективного контент-аналізу.

Аспіранти ЛНТУ представили свої наукові гіпотези, поділилися досвідом розвитку стартап-руху в українських університетах і потенціалом своїх регіонів.

міжнародні можливості

Богдан Кривов'язюк зауважив: «Семінари були максимально продуктивними, я отримав нові знайомства з науковцями, і впевнений, що наша співпраця з TU Dresden лише розширюватиметься».

«Професор Ерік Шооп — максимально відкритий та зацікавлений у навчанні своїх підопічних викладач. Він не лише професіонал, а й сильна особистість, з якою можна поговорити на багато тем. Проте, наші українські колеги також показали чудові дослідження своїх регіонів, які неодмінно будуть корисні для розробки майбутніх програм кооперації, сподіваюсь на швидке розширення програми «COIL», бо знаю що міжнародне навчання є найдзвичайно сильним інструментом», - висловився Владислав Козлюк.

Перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук зазначила, що науковці ЛНТУ співпрацюють з TU Dresden в різних напрямах: наприклад, розробка навчального курсу на німецькій платформі OPAL: https://lntu.edu.ua/uk/media/rozshyryuyemo-horyzonty-vykladachi-lntu-pidhotuvaly-navchalnyy-kurs-na-nimetskiy-platformi

міжнародні можливості

Радісно, що колеги з TU Dresden  подали ще один проект щодо формування стійкості в цифровому середовищі. Чекаємо на результати відбору у червні 2025 року. І щиро вдячні колегам Prof. Eric Shoop та Nelli Ukhova за підтримку та спільне бачення!