28 вересня на базі Луцького національного технічного університету проведено І-ий відбірковий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Волинській області. Ця олімпіада є частиною престижного світового змагання з програмування ICPC – SEERC – Ukraine – 2024.

змаганнязмагання

Цього року в змаганнях взяли участь 21 команда, зокрема 5 шкільних команд і 16 команд закладів вищої та фахової передвищої освіти. Луцький національний технічний університет представляли 11 команд, Технічний фаховий коледж ЛНТУ – 2 команди, а Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій – 3 команди.

змаганнязмагання

Окрему подяку висловлюємо представникам освітніх закладів Волині за підготовку обдарованих учнів до участі в олімпіаді: Волинському науковому ліцею Волинської обласної ради, комунальному закладу "Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського»", Княгининівському ліцею Волинської обласної ради та Луцькому міському Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради. Особлива вдячність вчителю інформатики Гісю Ігорю Володимировичу за багаторічну роботу у розвитку олімпіадного руху на Волині.

змаганнязмагання

Організація олімпіади вже багато років поспіль відбувається на базі ЛНТУ. Головою оргкомітету цьогоріч виступила декан факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ Інна Кондіус, а відповідальною за проведення змагань – завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина.

змаганнязмагання

За результатами змагань переможці матимуть можливість продовжити участь у наступних етапах олімпіади та представляти Волинську область на національному рівні.

Студенти ЛНТУ вже неодноразово досягали успіху у фінальних етапах змагань, тому бажаємо цьогорічним учасникам успіхів, натхнення та нових перемог!

змаганнязмаганнязмагання