У Луцькому НТУ – перший у новому році ректорат

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося перше у новому році засідання ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Перш за все, ректор привітав присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим: «Нехай рік буде вдалим! Бажаю, щоб ми були продуктивними, мудрими і дружніми».

Привітати колектив Луцького НТУ завітали колоритні колядники, які кожному віншували здоров’я, достатку і миру. Відомих різдвяних пісень та міні-виставу дарували присутнім студенти та відділ соціокультурної і виховної роботи Луцького НТУ. Із різдвяною зіркою, гучним піснеспівом і святковим настроєм університетський вертеп рушив відділами ЗВО та завітав у спорткомплекс Луцького НТУ.

Згодом члени ректорату обговорили актуальні робочі питання. Зокрема, стало відомо про проведення позачергового засідання Вченої ради, яке відбудеться наступного тижня.

Крім того, 21 січня о 10:00 відбудеться освячення води у басейні в спорткомплексі Луцького НТУ. Цього ж дня, о 12:00 для гарантів освітніх програм буде проведений семінар, організований компанією «Антиплагіат», щодо використання онлайн-сервісу пошуку плагіату «Unicheck».

Водночас, членів ректорату поінформували про урочисте вручення дипломів випускникам магістрам, яке відбудеться 8 лютого об 11:00.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1441710889316290