У Луцькому НТУ – планове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося щотижневе засідання ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Перш за все, Петро Савчук закликав колег взяти участь в офіційному відкритті секції бадмінтону, що відбудеться у спорткомплексі Луцького НТУ сьогодні о 16:30. У ході заходу відбудеться презентація спортивного напрямку та майстер-клас.

За словами ректора, розвиток бадмінтону в університеті дасть змогу охопити три складові: створення якісної сильної студентської команди; залучення науково-педагогічних працівників; популяризація здорового способу життя та максимальна профорієнтація із охопленням абітурієнтів.

Крім того, Петро Савчук наголосив на важливості розвитку легкої атлетики та футболу із вдосконаленням необхідної інфраструктури у Луцькому НТУ та посиленням роботи у цьому напрямку.

Щодо заходів, до яких уже ведеться підготовка в університеті, Петро Савчук відзначив День народження Луцького НТУ, що відбудеться 1 квітня та офіційне відкриття студентського бізнес-інкубатора.

Згодом члени ректорату оговорили планові робочі питання, створення нових кафедр та лабораторій, ремонтні роботи у навчальних корпусах. Водночас, було наголошено на продовженні традиції проведення відкритих засідань на кафедрах, за участі ректора.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук доповів про роботу комісії та профорієнтаційну діяльність, що ведеться в університеті. Натомість декан факультету бізнесу Надія Ковальчук додала, що уже розпочинається етап проведення ЗНО, до якого Луцький НТУ вкотре залучений. Тож, повідомляє декан, завтра 4 березня о 15:00 відбудеться навчання інструкторів та чергових на зовнішнє незалежне оцінювання. Курси відбудуться у Волинському інституті підвищення кваліфікації.

Нагадуємо, 7 березня об 11:30 в ауд.№37 відбудеться святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня із цікавою розважальною програмою та подарунками для прекрасної половини колективу Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ