У Луцькому НТУ завершилися триденні змагання із волейболу

Впродовж трьох днів на базі спорткомплексу Луцького НТУ відбувався Чемпіонат України з волейболу другого туру вищої студентської ліги.

Участь у боротьбі за першість брали чотири команди із різних ЗВО України, а саме Луцького національного технічного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім.. Івана Огієнка, Національного університету водного господарства та природокористування, Тернопільського національного педагогічного університету ім..Володимира Гнатюка.

Відтак, за результатами ігор, перше місце здобула команда із Кам’янець-Подільського, друге – із Тернополя, третє – з Рівного та четверте місце посіла команда Луцького НТУ.

За словами тренера нашої команди, доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександра Радченка, конкуренція була доволі високою, адже спортсмени з усіх команд мають гідний рівень підготовки і є гравцями супер ліги та вищої ліги. Наші студенти, поки їм поступаються, каже тренер, втім, шанси на перемогу у команди Луцького НТУ є.

Наступна гра, в рамках Чемпіонату України з волейболу вищої студентської ліги, уже невдовзі відбудеться у Тернополі.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ