Урочиста подія вручення офіцерських погонів випускникам кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету та присвоєння їм первинного звання "Молодший лейтенант" відбулася з особливою важливістю. Цього року церемонія набула ще більшого значення, адже сьогодні, як ніколи, наше життя, мир і спокій залежать від Збройних Сил України.

врученняврученнявручення

Протягом семи років кафедра військової підготовки ЛНТУ готує професійних офіцерів і здійснює випуск "молодших лейтенантів запасу", для яких цей день має символічне значення – перший крок у великій військовій кар'єрі.

Завідувач кафедри військової підготовки ЛНТУ Павло Турсумуратов зачитав наказ і вручив погони випускникам, підкресливши важливість цього дня для всієї університетської спільноти.

врученняврученняврученнявручення

На урочистості завітали почесні гості: народний депутат України, заступник голови наглядової ради ЛНТУ В'ячеслав Рубльов; голова Волинської обласної ради Григорій Недопад; заступник начальника Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Швачко; начальник Луцького прикордонного загону, полковник Богдан Ігнатюк; начальник відділення комунікації 100 окремої механізованої бригади Костянтин Байчук; президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт; бронзова призерка Олімпійських ігор 2024 року зі стрибків у висоту, молодший лейтенант ЗСУ Ірина Геращенко.

врученняврученнявручення

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович звернулася до випускників із вітальними словами: "Слава Україні! Щороку ми відзначаємо особливий захід – вручення погонів для наших випускників кафедри військової підготовки. Щиро вітаю всіх з цим чудовим днем. В цей непростий час хочу побажати кожному з вас гарної долі, а Україні – миру. Нехай ваше наступне звання буде отримано в мирній країні. Дякую за ваш вибір! Нехай Бог оберігає вас, ми молимося за вас і завжди будемо раді бачити вас знову в нашому університеті".

врученняврученняврученнявручення

Народний депутат України В'ячеслав Рубльов вручив подяки окремим випускникам від Верховної Ради України, відзначивши їхню відданість навчанню і високі досягнення та під час свого виступу зауважив: "Сьогодні для вас важливий день, адже ви отримуєте своє перше офіцерське звання. Це перший крок до великих справ і звершень, але разом із ним приходять важливі обов'язки, які ви сьогодні берете на себе. Кожен із нас повинен оберігати свій рідний край. У цей день хочу побажати вам терпіння, витримки та віри, адже без віри неможливо рухатися вперед. Я вірю в нашу перемогу і в кожного з вас!".

врученняврученняврученнявручення

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад також привітав випускників, підкресливши важливість підготовки нових офіцерів для майбутнього країни. Він наголосив на високому професіоналізмі молодших лейтенантів та їхній готовності до служби.

врученняврученнявручення

Полковник Сергій Швачко побажав випускникам здоров'я, сили та наснаги, зазначивши: "Нехай ваші знання принесуть мир і спокій нашій Україні, а впевненість у завтрашньому дні допоможе досягати нових висот".

врученнявручення

Костянтин Байчук, представник 100 окремої механізованої бригади, подарував випускникам символічний шеврон бригади на знак подяки за їхню працю та відданість.

врученняврученнявручення

Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт привітав молодих офіцерів словами: "Хочу подякувати всім нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми маємо можливість сьогодні зібратися тут. Бажаю вам бути фізично і морально готовими до будь-яких випробувань, які чекають на вас у майбутньому."

врученняврученняврученнявручення

Бронзова призерка Олімпійських ігор Ірина Геращенко висловила свою вдячність випускникам: "Для мене велика честь бути сьогодні тут із вами, розділити ваші емоції на цьому важливому заході. Бажаю вам найсильнішого ангела-охоронця поряд протягом усього вашого життєвого шляху. Дякую за ваш вибір і за те, що завдяки вам ми можемо спати спокійно. Все буде Україна!"

врученняврученняврученняврученнявручення

Одна з випускниць, молодший лейтенант Ганна Стуцька, подякувала університету, кафедрі військової підготовки та своїм одногрупникам за підтримку протягом навчання: "Якщо потрібно буде взяти зброю до рук – ми її візьмемо і використаємо за призначенням. Бажаю нам усім після перемоги зустрітися в повному складі. Слава Україні!"

врученняврученняврученнявручення

Завершили урочисту частину виступи студентки ЛНТУ Анастасії Костюкович та фольклорного дуету «Намисто», які подарували гостям чудові музичні номери, додавши приємної атмосфери та настрою.

врученняврученняврученнявручення

Цей урочистий захід став символом не лише здобуття військових звань, але й початком нової сторінки в житті молодих офіцерів, які готові стояти на варті миру та безпеки України.

врученняврученняврученняврученняврученняврученнявручення