В Луцькому національному технічному університеті відбувся форум стейкхолдерів факультету комп'ютерних та інформаційних технологій. Захід об'єднав студентів, викладачів та представників провідних ІТ-компаній для обговорення ключових аспектів розвитку галузі, сучасних вимог до фахівців, а також перспектив для молодих спеціалістів.




Перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук звернулася до учасників із вітальним словом: "Сьогодні, коли в аудиторії не залишається вільних місць, це свідчить про те, що наш університет трансформується не тільки зовні, а й зсередини. Завдяки нашим гостям, які на практиці можуть підказати, що варто змінити та дати цінні рекомендації, ви отримуєте неабиякий досвід. Сьогодні, студенти, будьте активні, покажіть себе, продемонструйте свої знання та вміння, однак, можливо, саме сьогодні ці люди побачать саме у Вас майбутнього працівника їхньої компанії".





На форумі присутні представники провідних компаній та організацій, які є стейкхолдерами у сфері технологій, інновацій та бізнесу: директор компанії «MINT INNOVATIONS» Тарас Коменда; керівник компанії «ВЕТЕЛО» Юрій Фірс; представниця компанії "Ideil" Катерина Давидюк; Team-lead ПП «ГУРТ РЕ ДИЗАЙН» Володимир Гуда; керівник компанії "BM Tech" Кирило Савчук; директор центру розробки SoftServe у Рівному та Луцьку Сергій Сидорчик; керівник центру розвитку талантів компанії SoftServe в м. Рівне Катерина Малаш; начальник технічного відділу ПраТ «Київстар» Павло Герасимчук; Employer Brand Manager ПраТ «Київстар» Юлія Макаренко; директор ТОВ «РЕДВІНГ СТУДІО» Олег Кулакевич; виконавчий директор ПП «Прагмтек» Валентин Головій.






Під час форуму представники провідних ІТ-компаній презентували свою організацію, розповіли про доступні вакансії, програми стажування та можливості кар'єрного зростання. Вони поділилися практичними кейсами та історіями успіху, а також ключовими компетенціями, які є найбільш затребуваними на сучасному ринку праці.






Одним із ключових етапів форуму стала панельна дискусія на тему «Ринок праці у сфері ІТ та перспективи для молодих спеціалістів». Студенти активно брали участь, ставили питання та отримували вичерпні відповіді від експертів.







