Виставки, лотереї та справжні роботи: як у Луцькому НТУ зустрічали абітурієнтів

У рамках вступної кампанії 2018 року Луцький національний технічний університет провів «День відкритих дверей або стороннім вхід заборонено». Зустрічали молодь в університеті доволі креативно, адже їхній увазі представили виставки художніх робіт студентів, творчі майстер-класи, лотереї, квести, квадрокоптери і навіть роботи.

У рамках заходу свої факультети рекламували декани та представники кафедр, які розповідали про переваги навчання саме у них і хизувалися науковими та художніми розробками.

Зокрема, факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій ознайомлював майбутніх студентів із матеріальною базою, науковими та інженерними розробками. Родзинкою їхньої презентації стало випробування справжнісінького робота, що рухається на світловий сигнал. Крім того, факультет продемонстрував інформаційно-довідкову систему «Луцьк Турист» на мобільній платформі Андроїд, провів 3D тур корпусом В Луцького НТУ, а також показав 3D модель Луцького замку.

У технологічному факультеті розповіли абітурієнтам про спеціальності та науки, які можна осягнути саме у них. На факультеті екології та приладо-енергетичних систем розіграли «солодкі» лотереї та провели навчальні студії «Енергетика майбутнього», «Екскурсія «Чорними дірами Луцького НТУ» та «Природознавчі студії». Так, представники факультету продемонстрували чудо-пристрої, такі як міні-гармата Гауса й трансформатор Тесла, а також прилади, що вимірюють кількість озону в повітрі, рівні радіації та мінералізації води.

Із цікавими винаходами і виставками показали себе й представники факультету будівництва і дизайну. Вони, показали експериментальну модель квадрокоптера, організували виставки дипломних робіт та проектів студентів спеціальності «Дизайн» та художніх робіт студентів і викладачів кафедри дизайну. Крім того, на факультеті провели творчі майстер-класи й демонстрацію відео-роликів про спеціальності.

Факультет обліку і фінансів подивував тестуваннями на теми «Фінансовий менталітет» та «Твоє життя-твій вибір». До того ж, представники факультету провели лотерею і мовний квест. Окрім презентації спеціальностей, молодь вдалося зацікавити й майстер-класом «Ідентифікація фальшивих грошей».

Презентували себе факультет бізнесу та машинобудівний факультет, які розповіли абітурієнтам про їхні спеціальності, зробили відео-демонстрації можливостей кафедр та матеріально-технічного забезпечення, провели вікторини. Крім того, викладачі факультету бізнесу показали процес оцінки якості молока і розповіли як це можна зробити в домашніх умовах.

Варто зазначити, що впродовж тижня відкритих дверей Луцького НТУ, усі факультети радо зустрічали юних техніків, машинобудівників, бізнесменів, комп’ютерників, дизайнерів. Відтак, у всіх навчальних корпусах відбувалися безліч тренінгів, майстер-класів та презентацій.

Зокрема, майбутні студенти мали нагоду взяти участь майстер класі із здорового харчування та в авто-мото з’їзді AUTODAYSCHOOL, що організував машинобудівний факультет. На ФКНІТ ознайомлювали молодь із процесом створення веб-сайту за 1 годину, демонстрували обладнання для передачі сигналів FM-ретранслятора різних діапазонів та пристрою, який дозволяє виконувати декілька простих дій на ПК за допомогою рухів руками. На факультеті бізнесу обрали переможця конкурсу наукових робіт «Від Сміта до Джобса: хто наступний?», провели тренінг «3 головні причини переїдання або чому у всьому винні неандертальці: інструкція із користування мозком у 21 столітті» та навіть організували «кавування із деканом». Технологічний факультет похизувався роботою вимірювальних приладів і власних розробок та можливостями лабораторій. Крім того, на факультеті продемонстрували роботу 3D принтера з формуванням деталі й виготовлення її на 4-осьовому фрезерному верстаті з числовим програмним керуванням.

Продовжаться заходи й завтра 22 квітня. Так, факультет обліку й фінансів проведе низку тренінгів, практикумів, майстер-класів за спрямуванням кожної кафедри, покаже презентацію «Студентське життя: як воно є» і навіть «зведе» майбутніх студентів із випускниками Луцького НТУ та роботодавцями.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк