27 вересня студенти та викладачі Луцького національного технічного університету відвідали центр підтримки підприємництва Дія.Бізнес. Луцьк. У заході взяли участь професори Оксана Полінкевич та Любов Ліпич, а також здобувачі освітніх програм «Підприємництво та бізнес-адміністрування» (бакалаври 1 курсу), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (аспіранти 2 курсу), «Логістика» (магістри 1 курсу) та «Публічне управління та адміністрування» (магістри 1 курсу).

дія.бізнес

Зустріч проходила у форматі екскурсії, під час якої керівник Дія.Бізнес. Луцьк, Максим Шуляк, ознайомив присутніх із принципами роботи центру, його фінансуванням та командою. Менеджерка проєкту Яна Ярощук коротко окреслила майбутні можливості для організації зустрічей з відомими спікерами та запропонувала здобувачам самим вибрати цікавих спікерів для заходів. Такі зустрічі можуть проводитися як на безоплатній основі, так і на платній.

Під час екскурсії пані Ріта Смаглюк презентувала оновлений сайт Дія.Бізнес. Луцьк, звернувши увагу на нові проєкти, які пропонує центр. Зокрема, було представлено нову послугу — екскурсії на підприємства, де учасники можуть безпосередньо ознайомитися з роботою бізнесу та поставити питання його власникам.

дія.бізнес

Особливу увагу було приділено акселератору «Відважна», що пропонує фінансову підтримку для реалізації бізнес-ідей. Також здобувачам було рекомендовано скористатися освітньою платформою для проходження безкоштовних курсів, які допоможуть їм краще зрозуміти механізми ведення бізнесу.

Зустріч стала справжнім відкриттям нових можливостей для студентів, надавши унікальний шанс побачити бізнес "зсередини" та отримати практичні знання. Професори Любов Ліпич та Оксана Полінкевич активно долучилися до обговорення питань реєстрації бізнесу, генерації ідей та їх реалізації серед студентів.

дія.бізнес

Висловлюємо велику подяку всій команді Дія.Бізнес. Луцьк за змістовну екскурсію та привернення уваги здобувачів ЛНТУ до можливостей створення бізнесу з нуля. Дія.Бізнес. Луцьк є тим осередком, де кожен, навіть без стартового капіталу, але з гарною ідеєю, може отримати професійну консультацію та допомогу в реалізації свого бізнес-задуму.