Запрошуємо до участі у конференції «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України»

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для науковців та практиків, аспірантів, здобувачів і студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.

Відбудеться захід 25 квітня 2020 року.

Наукові напрямки конференції:

1.Інтеграція бухгалтерського обліку з суміжними економічними науками.

2.Спрощені системи обліку, оподаткування та звітності в сучасних умовах господарювання.

3.Облікове забезпечення господарських процесів.

4.Управлінський облік і контроль як підсистеми сучасного менеджменту підприємства.

5.Контроль як функція менеджменту і інститут аудиту: сучасний стан і перспективи розвитку.

6.Економіко-математичне моделювання в управлінні підприємством.

7.Комунікативні процеси у педагогічній та управлінській діяльності.

8.Результати науково-технічного прогресу (інновації) як об’єкти обліку, аналізу і контролю.

9.Методика економічного аналізу в умовах реформування національної економіки: зарубіжний досвід і вітчизняна практика.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська. До участів в роботі конференції приймаються тези надіслані електронною поштою до 18 квітня 2020 року (включно).

Ознайомитися з інформаційним листом можна за посиланням: інформаційний лист.