ОГОЛОШЕННЯ!

Музей історії Луцького НТУ, кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства, відділ культури і мистецтв Луцького НТУ

організовують збір інформації про членів родин викладачів, працівників та студентів Луцького НТУ – учасників (учасниць) бойових дій періоду Другої світової війни, війни у Афганістані, неоголошеної війни Росії на Сході України 2014-2015 рр. з метою підготовки виставки «Вони захищали Україну»,  присвяченої 70-річчю перемоги у радянсько-німецькій війні 1941-1945 рр.

Прохання інформацію надавати на електронну адресу кафедри ІППУ  (kafedraukr@mail.ru) в електронному та/або друкованому вигляді

за такою структурою:

1.     Прізвище, ім’я та по-батькові учасника бойових дій, дати народження (смерті), військове звання

2.     Фото учасника бойових дій.

3.     Прізвище, ім’я та по-батькові представника Луцького НТУ, який подає інформацію, ступінь родинних відносин з учасником бойових дій.

4.     У якій війні брав участь та в яких роках воював.

5.     В яких бойових операціях брав участь.

6.     Інформація про нагороди та відзнаки учасника бойових дій.

7.     Інформація про загибель, місце поховання.

8.     Додаткові матеріали (копія листів з фронту, фото нагород і т.д.) за бажанням.

Інформацію подати  до 5 квітня 2015 р.

Із запитаннями та пропозиціями звертатись до Жук Оксани Миколаївни або Сушик Ірини Вікторівни (ауд. 260 корпус В)

ОРГКОМІТЕТ