Політехнічний інститут м. Браганса, Португалія (IPB www.ipb.pt/en ) відкриває прийом заявок до участі в програмі академічної мобільності, а саме працевлаштування на посаді запрошеного професора «Visiting Professor» 2022-2023.

Термін перебування 5 місяців з 19.09.2022 – 19.02.2023.

Діяльність:

• викладання 1 дисципліни 6 ECTS, 4 год. на тиждень;

• розробка плану дослідницької роботи з науковцями IPB в одному з центрів дослідництва і розвитку Політехнічного інституту м. Браганса;

• участь в інноваційних педагогічних проектах (DEMOLA та ін. інноваційних модулях та магістерських програмах);

Політехнічний інститут м. Браганси забезпечує учасників програми проживанням та одноразово покриває транспортні витрати в обидві сторони.

Кандидати на посаду запрошеного професора повинні мати диплом кандидата наук ( PhD Diploma) і науковий  доробок (праці в іноземних виданнях) з нижче вказаних напрямів:

• Цифровий маркетинг
  • Дизайн гри
  • Географія
  • Менеджмент
  • Машинобудування

Зацікавлені особи подають заявку за посиланням http://www.ipb.pt/go/z318, завантажити мотиваційний лист з планом роботи згідно видів діяльності та автобіографію в форматі РDF (максимальний розмір файлу 2048Кб).

Дедлайн - 15/01/2022 року.

Подробиці у відділі міжнародних звязків ЛНТУ