Не важливо, на якому факультеті навчаються студенти ЛНТУ, усі мають можливість пройти семестрове навчання чи отримати подвійний диплом в університетах-партнерах нашого ЗВО. А таких дружніх закладів освіти у нас вдосталь, тож молодь має усі шанси побувати в будь-якому куточку світу й отримати цінний досвід, яскраві враження та нові знання.

Нещодавно наші здобувачі повернулися із навчання в Туреччині, досі здобувають освіту студенти в Португалії та Польщі, а нині наші «політехівці» збираються до Чехії. До того ж, Чехія – одна з тих країн, куди мають змогу поїхати студенти ЛНТУ усіх спеціальностей.

мобільністьмобільність

Так, на семестрове навчання в Університет Томаша Баті в м.Злін їдуть одразу троє наших студентів: Вікторія Вавдіюк та Ілля Шпінь (кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки) і Андрій Римарчук (кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій).

мобільність

Студенти кажуть, що фактично «вскочили в останній вагон потяга» побачивши оголошення на сайті ЛНТУ, подали відповідну заявку на участь у програмі мобільності і успішно пройшли відбір. Тепер вони матимуть можливість впродовж 5-ти місяців  навчатися в закордонному ЗВО, покращувати рівень іноземної мови, знаходити друзів із багатьох інших країн та відкривати світ нових можливостей.

Вітаємо  наших студентів та бажаємо цікавого навчання! Закликаємо усіх бути активними та долучатися до міжнародних програм мобільності ЛНТУ!

мобільність

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції