Перейти до основного вмісту

Туризм – перспективна спеціальність. Праця в туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних, є можливість відвідати величезну кількість країн, вона не рутинна, одноманітна, а цікава та різнобічна. Водночас вимагає від спеціаліста у сфері туризму спеціальних навичок, професійної комунікації, обізнаності, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

Туризм та сфера послуг є головним фактором і основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Невід`ємною частиною навчання у туристичному напрямку є досконале вивчення іноземних мов професійного спрямування. Тому, важливою перевагою програми підготовки фахівців з туризму у Луцькому НТУ є особливий акцент на поглибленому вивченні студентами кількох іноземних мов – англійської, польської та німецької. Це забезпечуватиме високий рівень підготовки та конкурентоспроможності на ринку праці фахівців.

Випускова кафедра співпрацює з університетами та підприємствами таких зарубіжних країн: Польщі, Туреччини, Болгарії, Греції та інших. Відповідно до укладених договорів, є можливість брати участь в обміні студентами, проходити стажування та практику, а також працювати під час навчання.

 

Сфера професійної діяльності випускника:

-       фахівець з організації довкілля;

-       фахівець з конференц-сервісу;

-       організатор подорожей (екскурсій);

-       інспектор з туризму;

-       екскурсовод;

-       інспектор-методист з туризму;

-       фахівець з туристичного обслуговування;

-       фахівець з спеціалізованого обслуговування;

-       фахівець з розвитку сільського туризму;

-       інші фахівці в галузі управління;

-       інструктор оздоровчо-спортивного туризму;

-       фахівець із туристичної безпеки.