Стартував конкурс для студентів України на отримання гранту

Рекламне агенство IDMedia спільно з Scholarship оголошує про старт конкурсу для студентів України.

Суть конкурсу полягає у тому, що студентам потрібно написати статті на маркетингову тематику. Переможці отримують фінансову допомогу для оплати навчання:

1 місце - 10.000 грн
2 місце - 4.000 грн
3 місце - 2.000 грн

Запропоновані теми:
1. Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами
2.Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
3.Значимість і місце зовнішньої реклами в цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 ... 20 ... 30 років?
4.ЗУ про рекламу. Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
5. Маркетингові стратегії зовнішньої реклами. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.

«Наша ціль – допомогти талановитим студентам, які цікавляться маркетингом і рекламою та прагнуть реалізувати власні ідеї», - кажуть організатори конкурсу.

Більш детальна інформація на сайті: https://idmedia.ua/about/grant