До уваги студентів, науково-педагогічних працівників, наших випускників та роботодавців, усіх, зацікавлених у якісній підготовці екологів у ЛНТУ! На кафедрі проводиться обговорення освітніх програм «Екологія» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти. Чекаємо на ваші пропозиції та зауваження, які можна надсилати за адресами: v.fedoniuk@lutsk-ntu.com.ua; m.fedoniuk@lntu.edu.ua.

Запрошуємо усіх зацікавлених також долучитися до обговорення наших освітніх програм під час відеоконференції, яка відбудеться в онлайн-форматі. Запрошення для доєднання до заходу надійде на ваші електронні скриньки.

Разом покращуємо освітню підготовку майбутніх екологів!

Проєкт освітньої програми «Екологія» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

Проєкт освітньої програми «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти