Перейти до основного вмісту

к.ю.н., доцент кафедри права
e-mail: viktoriya.anishchuk@ukr.net

 

Біографічна довідка: Аніщук Вікторія Василівна, народилася 30 грудня 1985 р. у м. Луцьк Волинської обл.

З 1993 року до 2003 року навчалася у загальноосвітній школі № 10 І-ІІІ ступенів міста Луцька. Школу закінчила з відзнакою.

З 2003 року до 2008 року навчалася на юридичному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

З 2008 року до 2011 року навчалася в аспірантурі Волинського національного університету імені Лесі Українки з відривом від виробництва. 25 січня 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України, на підставі якого присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук.

З 2007 року до 2008 року працювала помічником адвоката в Адвокатському об’єднанні « Волинська обласна колегія адвокатів».

З 2009 року до 2016 року працювала старшим викладачем на кафедрі спеціально-правових дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія».

З 2016 року до 2018 року працювала завідувачем кафедри галузевих юридичних дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія».

Наукові інтереси: кримінальне право, кримінологія, кримінальне процесуальне право.

Науково-педагогічна діяльність: З 2009 року до 2016 року працювала старшим викладачем на кафедрі спеціально-правових дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія».

З 2016 року до 2018 року працювала завідувачем кафедри галузевих юридичних дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія».

Навчальні дисципліни: правознавство, кримінальне право, кримінологія, кримінальний процес.

ВИБРАНІ ПРАЦІ