Спільними зусиллями науковці і студенти  ЛНТУ розробили нову урбаністичну схему організації дорожнього руху, по вулиці Єршова (м. Луцьк). Проєкт включає облаштування сучасної, відокремленої велосипедної інфраструктури, а також 115 паркомісць.

Уже затверджений в міській раді проект змін на вулиці Єршова показали його автори у студії «Громадського інтерактивного телебачення» Павло Мазилюк – старший викладач автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ, Данило Яловенко –студент ЛНТУ, архітектор-містобудівельник та Олег Сітовський – доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ.

Натомість, журналісти та лучани уже порівняли нову схему організації дорожнього руху із нещодавно реконструйованим проспектом Волі у Луцьку та висловили сподівання, що вона має усі шанси стати одним із кращих урбаністичних проектів в місті.

Детальніше про це дивіться у відео: