Впродовж цілого тижня студенти та викладачі ЛНТУ мали нагоду відвідати лекції професора із  Туреччини.

До нашого ЗВО прибув Assoc. Prof. Dr. Cumhur Gökhan Ünlü з Pamukkale University, Faculty of Technology, Department of Biomedical Engineering (Університет Памуккале, Технологічний факультет, кафедра Біомедичної інженерії) за програмою обміну ERASMUS+ KA107.

професор

Метою його візиту є надання інформації про провінцію Денізлі, університет Памуккале та технологічний факультет університету. Крім того, серед планів: ознайомити викладачів та студентство ЛНТУ про виробництво різних наноматеріалів та їхнє застосування у біомедичній сфері; поділитися труднощами та проблемами, з якими стикаються протягом усього процесу виробництва та застосування наноматеріалів; показати, як можна подолати ці труднощі, використовуючи наявні на даний момент ресурси.

Так, професор уже розповів зацікавленим про технології виготовлення та визначення характеристик наноматеріалів, про виготовлення і характеристику одношарового графену. Крім того, лекції стосувалися технологічного застосування графену, біосенсорів польового впливу  та майбутнього медицини: біосенсорів для мобільних телефонів.

Лекції відбувалися англійською мовою, а відвідати їх могли усі бажаючі.

Завдяки можливостям академічної мобільності, студенти, науковці та викладачі обох ЗВО змогли розширити співпрацю. Надалі планується обмін досвідом у реалізації освітніх програм рівня магістр та PhD та започаткування спільних освітніх програм.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції