Запрошуємо на онлайн-зустріч з членами експертної групи щодо акредитації ОП «Матеріалознавство»

Відкрита зустріч з експертною групою: ID 32814, Луцький національний технічний університет, ОП «Матеріалознавство» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 132 Матеріалознавство галузі знань 13 Механічна інженерія.

У Луцькому національному технічному університеті впродовж 20-22 жовтня 2021 р. представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти проводитиметься дистанційно акредитаційна експертиза освітньої програми «Матеріалознавство» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Запрошуємо всіх бажаючих осіб на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми «Матеріалознавство» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 132 Матеріалознавство галузі знань 13 Механічна інженерія у Луцькому національному технічному університеті, яка відбудеться

21 жовтня 2021 о 15:00

Підключитись до конференції Zoom:

Пароль: 2021

ПРОГРАМА роботи експертної групи