Не від сьогодні відомо, що в здоровому тілі - здоровий дух. А для цього регулярно потрібно піклуватися про свій стан.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), всього 150 хвилин помірної активності на тиждень достатньо, щоб залишатися у формі.  З теорії всі знають це, але практика  трохи відрізняється.  Особливо, якщо це призводить до сидячого способу життя і професійна діяльність зводиться до безперервного сидіння перед комп'ютером.

басейн

У програміста не так багато є можливостей для того, щоб рухатися на роботі. А от плавання – це ефективний спосіб зміцнити здоров’я і навіть поліпшити зовнішність, підтягнувши групи м’язів, зробивши їх більш витривалими.

Саме тому викладачі факультету комп’ютерних та інформаційних технологій відвідали басейн ЛНТУ та здійснили «командний заплив», на чолі із деканом Інною Кондіус. Таким чином науковці закликають усіх охочих відвідувати оновлений спорткомплекс нашого університету і водночас, на власному прикладі демонструють важливість займатися спортом.

басейн

Факультетський захід дав можливість розрадитися у колі колег, весело та яскраво провести час і примножити власне здоров’я, завдяки аква-спорту.

Закликаємо колег та студентів долучатися до подібних ініціатив. Басейн ЛНТУ завжди відкритий для вас!