Викладачі кафедри фізичної культури спорту та здоров'я факультету ЦОСТ взяли участь у вебінарі «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites. Серія «Clarivate науковцям» від компанії Clarivate.

Слухачами заходу, який відбувся 13 січня, стали завідувач кафедри Володимир Ковальчук, доцент Анатолій Хомич та доцент Віталій Дмитрук.

вебінар

Учасники вебінару дізналися, як за допомогою бази даних Web of Science та аналітичного інструменту InCites знайти і проаналізувати результати діяльності установ, як здійснювати пошук партнерів для співпраці та шукати інформацію про джерела фінансування досліджень. Консультант з регіональних рішень Ірина Тихонкова продемонструвала приклади пошуку інформації про гранти за певною тематикою, установи, які здійснюють грантову підтримку, поділилася інформацією про процедури та особливості оцінювання грантових заявок, на що слід звернути увагу при оформленні грантової заявки.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до заходу!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя