Незважаючи на складну ситуацію в Україні, пов’язану із військовою агресією, освіта і наука повинні продовжувати розвиватися, здійснюючи внесок у наше спільне щасливе майбутнє.

Команда ЛНТУ впевнено продовжує працювати і з незламною вірою у ЗСУ та палким відчуттям патріотизму, ми розпочинаємо вступну кампанію під гаслом: «З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ».

Сьогодні Україна потребує відродження та відбудови і це зможуть здійснити наші фахівці: інженери, будівельники, технологи… ті, хто прийдуть відбудовувати країну, примножувати її результати і здобутки.

вступ

Так, в ЛНТУ відбулася презентація умов вступу для абітурієнтів у 2022 році, яку розпочала ректор Ірина Вахович.

Фото

«Чому сьогодні український учень має прийти на навчання до нашого ЗВО? Бо на разі Волинь є відносно спокійним регіоном і ми повинні надати найкращі умови навчання та проживання, які б влаштовували наших студентів. А ще, ми сподіваємося на відновлення очного навчання», - наголошує ректор.

вступ

Ірина Вахович також анонсувала реалізацію певних інфраструктурних проектів, які дозволять створити для студентської молоді комфортні умови навчання та проживання і сприятимуть ефективності здобуття вищої освіти.

Натомість, проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук оприлюднила повну картину цьогорічної вступної кампанії, акцентувавши увагу на її ключових моментах, змінах та особливостях.

вступФото

Крім того, для ефективної профорієнтаційної роботи та залучення абітурієнтів, в ЛНТУ розроблений власний механізм та створений єдиний корпоративний стиль. А щоби вступну кампанію 2022 провести якісно та креативно, для колективу ЛНТУ діє ще одне гасло: «Єдина вступна кампанія – єдина команда!».

вступ

Із умовами вступу на усі спеціальності ЛНТУ, необхідними результатами тестування чи творчих конкурсів, розрахунками балів тощо, можна буде ознайомитися уже невдовзі на сайті ЛНТУ.

Слідкуйте за усіма актуальними новинами та креативними подіями ЛНТУ у спільнотах соцмереж Facebook, Instagram та Telegram. А ще більше про вступ розкаже Телеграм-бот ЛНТУ.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!